Výroční akce ke 140 letům od založení organizace.

Tento rok si připomínáme kulaté výročí od založení našeho spolku. Celá akce proběhla letos na přelomu srpna a září. Podařilo se nám do ní zapojit významnou část našeho spolku. Veliké poděkování patří sponzorům, kteří významnou měrou přispěli k zajištění celé akce.


25.8.2022 - Vernisáž výstavy a slavnostní zahájení oslav.

V 18.00 vše započalo vernisáží výstavy, jejíž součástí byla i vzdělávací osvěta o kterou se postaral přítel Miroslav Dvořák. Tímto byla i otevřena výstava věnovaná včelařství a historii spolku.


26.8. - 9.9.2022 Výstava a vzdělávací osvěta

V odpoledních hodinách byla bezplatně otevřena výstava pro širokou veřejnost, která byla vždy zajištěna odborným výkladem našich zasloužilých členů. Pro návštěvníky jsme připravili malé občerstvení, drobné dárky a vzorky našeho medu.

V prvním školním týdnu výstavu navštívila místní mateřinka a základní škola do šesté třídy. Poté dorazila vlakem i škola z Kosovy Hory. Dětem zde byl od přítele Miroslava Dvořáka velice zábavnou formou proveden výklad a prvotní seznámení se životem včel. Nejmenší děti si odnesly dárkové balíčky i s medvídkem plným medu. Starší děti si odnášely skleničky medu včetně drobných dárků které nám poskytl Český svaz včelařů.


 10.9.2022 Slavnostní den

Celý den probíhal za neuvěřitelné atmosféry a účasti. Pro návštěvníky byla zajištěna ukázka s možností vlastní výroby perníčků a svíček. Venku bylo pro návštěvníky připraveno občerstvení a pro malé děti skákací hrad. Den byl zakončen včelařským divadelním představením Úl.

© 2023 Včelaři Vrchotovy Janovice | Všechna práva vyhrazena
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky